در حال تکمیل/
همزمان با پایان رای گیری و شمارش آرا در حوزه های انتخابیه مختلف، نتایج انتخاب مردم به سرعت و دقت در سایت و کانال های خبری خبرگزاری مهر منتشر می شود.
کد خبر: ۱۵۰۱۰۹
تاریخ انتشار:۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۹ - 22 February 2020
به گزارش روزپلاس؛  اولین آمار غیررسمی از شمارش آرای حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس که بیشتر شامل صندوق‌های شمال شهر تهران می‌شود، از صدرنشینی محمدباقر قالیباف به عنوان نفر اول حکایت دارد.

پیگیری‌های خبرنگار فارس حکایت از این دارد که در شهر تهران یک میلیون و 900 هزار نفر در انتخابات شرکت کرده‌اند.

براساس شمارش 200 صندوق اخذ رای در حوزه انتخابیه تهران، 30 نفر اعضای لیست وحدت ائتلاف نیروهای انقلاب تاکنون توانسته‌اند اکثریت آرا را کسب کنند؛ با توجه به اینکه هنوز برخی صندوق‌ها شمارش نشده است، امکان تغییر لیست زیر وجود دارد و این لیست نهایی نیست:

۱-محمدباقر قالیباف
۲- مرتضی آقاتهرانی
۳- الیاس نادران
۴- رضا تقی‌پور
۵- سیدمصطفی آقامیرسلیم
۶- عبدالحسین روح‌الامینی
۷- سیدمحمود نبویان
۸- سید رضا تقوی
۹- سیدنظام‌الدین موسوی
۱۰- زهره الهیان
۱۱- سیدمحسن دهنوی
۱۲- بیژن نوباوه
۱۳-محسن یزدی خواه
۱۴-احسان خاندوزی
۱۵- روح‌الله ایزدخواه
۱۶-  علی خضریان
۱۷-فاطمه رهبر
۱۸- ابوالفضل عمویی
۱۹- غلامحسین رضوانی
۲۰- مجتبی توانگر
۲۱- مهدی شریفیان
۲۲-فاطمه قاسم پور
۲۳-سمیه رفیعی
۲۴- احمد نادری
۲۵- مالک شریعتی
۲۶-محسن پیرهادی
۲۷-مجتبی رضاخواه
۲۸- اقبال شاکری
۲۹- عزت‌الله اکبری تالارپشتی
۳۰- زهره سادات لاجوردی

از ساعت ۸ روز دوم اسفند رأی گیری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در بیش از ۵۵ هزار صندوق اخذ رأی در سراسر کشور آغاز شد و طبق قانون تا ساعت ۱۸ ادامه داشت اما با توجه به استقبال پرشور مردم زمان اخذ رأی تا ساعت ۲۲ در سراسر کشور تمدید شد.

همچنین سخنگوی ستاد انتخابات کشور اعلام کرد که در حوزه‌های انتخابیه در سراسر کشور که مراجعه کننده دارند و افرادی در صف هستند مهلت رأی گیری تا ساعت ۲۴ تمدید شد.

مخاطبان مهر می‌توانند آخرین نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان را در سایت خبرگزاری مهر و کانال‌های خبری آن در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنند.

تازه‌ترین به روزرسانی نتایج شمارش آرا یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ساعت ۰۹:۴۵ شنبه سوم اسفند ماه است.



آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایش سیاسینتیجهتعداد کرسی
ورزقانالله وردی دهقانیاصولگرا۱
ملکانسید علی موسوی۱
هشترود و چاراویماقسیدحمزه امینیمستقل۱
تبریز، اسکو و آذرشهر

مسعود پزشکیان

اصلاح طلب۶

محمدحسین فرهنگی

اصولگرا
محمدرضا تاج الدینیاصولگرا

روح الله متفکرآزاداصولگرا

محمد اسماعیل سعیدیاصولگرا
علیرضا منادیمستقل
علی جعفری آذراصولگرا
عشرت شایق پیشتازاصولگرا

سراب و مهربان

یوسف داوودی

مستقل۲۰۸ ۲۰۱
بنابشیخ رضا بنابیمستقل۱
بستان‌آبادغلامرضا نوریکارگزاران۱
مرند و جلفا

معصومه پاشایی

اصولگرا۱
مراغه و عجب شیر

علی علیزاده

اصولگرا۱
میانه

مهدی اسماعیلی

اصولگرا۱۶۸۶۶۲

علی شامی / ‏‬بهنام صفایی

(دور دوم)
کلیبر و هوراندحسین حاتمیاصولگرا۱۷۶۲۵۱
اهر و هریساحمد محرم‌زاده

۲۸۴۳۱

۱
شبسترجعفر راستی

۱۲۵۹۶

۱

آذربایجان غربی
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بوکانانور حبیب زاده بوکانیاصلاح طلب۲۶۹۶۵۱
مهابادجلال محمود زادهمستقل۱۹۳۰۳۱
خویعادل نجف زادهاصلاح طلب۱
ماکو و چالدرانمحمدعلیپور

۲۰۱۳۰

۱
نقده و اشنویه۱
میاندوآبمهدی عیسی زادهاصولگرا۴۳۰۱۶۱
تکاب و شاهین دژ۱
سردشت و پیرانشهر۱
ارومیه

۳


 

سلماس

یعقوب رضا زاده

اصولگرا۲۴۷۶۴۱

اردبیل
حوزه انتخابیهنامزد (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
پارس آباد و بیله سوارعباس جهانگیرزادهاصلاح طلب۲۴۷۷۲۱
خلخال و کوثرسیدغنی نظریاصولگرا۲۲۶۹۸۱
مشکین شهرمحمود عباس زاده مشکینیاصولگرا۳۲۲۵۴۱
گرمیولی اسماعیلیاصولگرا۲۴۱۶۹۱
اردبیل، نمین، سرعین و نیرعلی نیکزاداصولگرا۱۱۷۶۱۲۳
صدیف بدریاصلاح طلب۵۳۷۰۸
سیدکاظم موسوی۵۹۵۱۶

ایلام
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
دهلران، آبدانان و دره‌شهربهزاد علیزاده / ‏‬ صادق کرم

(دور دوم)

۱
ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران

علی اکبر بسطامی

اصولگرا۲

سارا فلاحی

مستقل

اصفهان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
کاشان، آران و بیدگلسیدجواد ساداتی نژاداصولگرا۸۸۹۴۶۱
اصفهان

۵

خوانسار و گلپایگانمسعود خاتمیاصولگرا۱
قمصر و نطنزرحمت الله فیروزی پوراصولگرا۱
شاهین شهر، برخوار و میمهحسینعلی حاجی دلیگانیاصولگرا۱
نجف‌آباد، تیران و کرونابوالفضل ابوترابیاصولگرا۱
نائینالهام آزادمستقل۸۵۷۰۱
اردستانسیدصادق طباطبایی نژاداصولگرا۱۳۲۲۹۱
شهرضا

سمیه محمودی

مستقل۲۰۵۴۲۱
فلاورجان۱
مبارکه۱
چادگان، فریدون‌شهر و فریدنحسین محمد صالحیمستقل۱
لنجانحسین رجایی / ‏‬ علی یوسف پوردور دوم)۱
سمیرم

رحیم کریمی / ‏‬ اصغر سلیمی

دور دوم۱
خمینی‌شهرمحمدتقی نقدعلیاصولگرا۳۶۰۵۵۱

البرز
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
ساوجبلاغعلی حدادیاصولگرا۴۳۲۳۱۱
کرج

۲

بوشهر
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
دشتستانابراهیم رضاییاصولگرا۳۶۵۸۱۱
کنگان، دیر و جمموسی احمدیاصولگرا۳۸۹۹۸۱
دشتی و تنگستانغلامحسین کرمیاصولگرا۲۹۰۵۷۱
بوشهر، گناوه و دیلم۱

تهران
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
دماوند و فیروزکوه

سیداحمد رسولی نژاد

اصولگرا۱
ورامین و پیشواحسین نوش آبادیاصولگرا۱
شهریار، قدس و ملارد

حسین حق وردی

اصولگرا۱
پاکدشتفرهاد بشیریاصولگرا۱
رباط کریم

حسن نوروزی

اصولگرا۱
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

۳۰

چهارمحال و بختیاری
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
شهرکرداحمد راستینهاصولگرا۱
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار

قدرت‌الله حمزه

اصولگرا۱
بروجن

حجت الاسلام امیرقلی جعفری بروجنی

اصولگرا۱۱۸۶۳۱
لردگانحسین بامیریاصولگرا۱

خراسان جنوبی
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بیرجند و درمیانحسین خسروی اسفزار۷۲۸۷۲۱
قائناتسلمان اسحاقی۲۱۹۳۴۱
نهبندان و سربیشهمصطفی نخعیاصولگرا۱۷۳۴۱۱
فردوس، طبس، سرایان و بشرویهمجید نصیراییاصولگرا۳۷۳۳۴۱

خراسان رضوی
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
چناران و طرقبه۱
مشهد و کلات

حجت الاسلام نصرالله پژمانفر

اصولگرا۵

سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی

اصولگرا

فاطمه رحمانی

اصولگرا

گنابادمحمد صفایی دلوییاصولگرا۲۳۶۰۷۱
تربت حیدریه

۱

درگزحسن رزمیان مقدم۹۱۸۴۱
کاشمر، بردسکن و خلیل آباد۱
نیشابور

۲

خواف و رشتخوار۱
فریمان و سرخسسیداحسان قاضی زاده هاشمیاصولگرا۱
سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب

علی اصغر عنابستانی

اصولگرا۲

بهروز محبی

قوچان و فاروج۱
تربت جام و تایباد۱

خراسان شمالی
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بجنورد

۲

شیروانعلی جدیاصولگرا۲۴۷۲۴۱
اسفراین۱

خوزستان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
اهواز، باوی، حمیدیه، کارون

۳

ماهشهر، امیدیه و هندیجان

۱

شوشمحمد کعب عمیر۲۳۳۵۸۱
اندیمشکفریدون حسنونداصولگرا۱
شوشتر و گتوند۱
مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا

۱

دزفول۱
رامهرمز و رامشیرابراهیم متینیاناصولگرا۲۴۵۱۳۱
خرمشهرسید لفته احمد نژاد۹۶۳۸۱
شادگانمجید ناصری نژاد۱۲۵۵۵۱
دشت‌آزادگان و هویزهقاسم ساعدی۱۹۵۸۹۱
آبادان

سیدمحمد مولوی

اصولگرا۳

جلیل مختار

اصولگرا

سید مجتبی محفوظی

اصولگرا
ایذه و باغملک

عبداله ایزدپناه

اصولگرا۳۳۲۸۰۱
بهبهان

محمد طلا مظلومی

اصولگرا۱۸۰۲۸۱

زنجان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
زنجان و طارم

مصطفی طاهری

۵۹۸۰۰۲

شیخ مهدی باقری / ‏‬ نبی الله محمدی

(دور دوم)
ابهر و خرمدره و سلطانیهحجت‌الاسلام حسن شجاعیاصولگرا۱
خدابنده

سید البرز حسینی

اصولگرا۳۰۸۵۲۱
ماهنشان و ایجرودسید مرتضی خاتمیمستقل۱۷۷۶۳۱

سمنان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
سمنان و مهدیشهرعباس گلرواصولگرا۳۲۴۱۱۱
شاهرودعلی اصغر خانیاصولگرا۱
دامغانعلی اکبر علیزادهاصولگرا۱۱۰۲۱۱
گرمسار و آراداناردشیر مطهریاصولگرا۱۳۱۳۰۱

سیستان و بلوچستان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
زاهدان

حسینعلی شهریاری

اصولگرا۶۵.۳۲۲

فداحسین مالکی

۶۳۲۲۷
خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین۱
سراوان۱
زابل

۲

چابهار، نیکشهر و کنارک۱
ایرانشهر و سرباز۱

فارس
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
نیریز و استهبان

فرهاد طهماسبی

اصولگرا۱
شیراز

علیرضا پاک فطرت

اصولگرا۴
روح الله نجابت

جعفر قادری

اصولگرا

ابراهیم عزیزی

اصولگرا
لامرد و مهرسید موسی موسویاصولگرا۱
داراب و زرین دشت

محمد جواد عسکری

اصولگرا

۱

خرامه، سروستان و کوارعبدالعلی رحیمی مظفری۱
پاسارگاد، ارسنجان و مرودشتجلال رشیدی کوچیاصولگرا۱
آباده، بوانات و خرم‌بیدرحیم زارع۱
لارستان، خنج و گراشحسین حسین زاده۱
جهرمرضایی کوچی۳۹۹۴۰۱
اقلیدمسلم صالحیاصولگرا ض۱۴۵۸۰۱
سپیدان وبیضاءمحسن علیزاده۱
نورآباد و ممسنیمجید انصاری۱
کازرونفریدون عباسیاصولگرا۱
فساحجت الله فیروزیاصولگرا۱
فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبندمیرمحمدمهدی فروردیناصولگرا۱

قزوین
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
قزوین و آبیک

فاطمه محمدبیگی

اصولگرا۲

لطف الله سیاهکالی مرادی

اصولگرا
تاکستانرجب رحمانیاصولگرا۱
بوئین‌زهراآوج روح الله عباسپوراصولگرا۱

قم
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
قم

احمد امیرآبادی فراهانی

اصولگرا۳

حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری

اصولگرا

علیرضا زاکانی

اصولگرا

کردستان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بیجارحمدالله کریمی / مهدی زندیان ‏‬(دور دوم)۱
مریوان و سروآباد

شیوا قاسمی پور / ‏‬ عثمان باقدم

(دور دوم)۱
سقز و بانهبهزاد رحیمی۳۴۴۳۹۱
قروه و دهگلانپرویز اوسطی۱۷۱۹۶۱
سنندج، دیوان دره و کامیاران

مهدی فرشادان

۲

محسن فتحی

کرمان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
کرمان و راور

۲

بم، ریگان، فهرج و نرماشیر۱
کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنجمنصور شکراللهیاصولگرا۱
جیرفت و عنبرآباد۱
بافت، رابر، ارزوئیه۱
سیرجان و بردسیرشهباز حسن پور بیگلری۴۸۸۶۴۱
شهربابکمصطفی رضاحسینی قطب آبادی۱۳۳۵۰۱
رفسنجان و انارحسین جلالیاصولگرا۵۳۷۸۸۱
زرند و کوهبنانعفت شریعتی کوهبنانیاصولگرا۴۴۴۵۳۱

کرمانشاه
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
اسلام‌آباد غرببخشی پور۱
کنگاور صحنه و هرسینعلی رضاییمستقل۱
سنقر و کلیایی

سیدجواد حسینی کیا

اصولگرا۱
قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغربشهریار حیدری۱
پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانیآرش لهونی۱
کرمانشاه

عبدالرضا مصری

اصولگرا۹۵۰۶۱۳

محمد رشیدی

اصولگرا۵۷۱۷۰

سلمان محمدی

اصولگرادور دوم

ابراهیم عزیزی

اصولگرادور دوم

کهگیلویه و بویراحمد
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بویراحمدودنامهدی روشنفکراصولگرا۱
کهگیلویه و بهمئیسید محمد موحداصولگرا۱
گچسارانغلامرضا تاجگردوناصلاح طلب۱

گلستان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
علی‌آباد کتولرحمت الله نوروزیاصولگرا۳۵۹۰۷۱
گنبد کاووسامان قلیچ شادمهر۱
رامیان و آزادشهرغلامعلی کوهساری۱

کردکوی،

بندرترکمن و بندرگز

عبدالجلال ایری / ‏رجب‬ محمد آبادی(دور دوم)۱
مینودشت و کلاله

رضا آریان پور

اصولگرا۱
گرگان و آق‌قلا

رمضانعلی سنگدوینی

۲

نبی هزار جریبی

غلامرضا منتظری

اصولگرا

منصور خمری

گیلان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
آستاراغلامرضا نرحبه۱
فومن و شفتخلیل بهروزی فراصولگرا۱
لنگرود۱
طوالش، رضوانشهر و ماسال۱
لاهیجان و سیاهکل۱
صومعه‌سراسید کاظم دلخوشاعتدال و توسعه۱
بندر انزلیاحمد دنیامالیاصولگرا۱۶۷۳۵۱
رودسر و املشحجت الاسلام محمد صفری۲۵۴۷۴۱
آستانه اشرفیهمحمد علی رمضانیاصولگرا۱
رودبار

۱

رشت

جبار کوچکی نژاد

اصولگرا۳

سیدعلی آقازاده

اصولگرا

محمدرضا احمدی

اصولگرا

لرستان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
خرم‌آباد

مرتضی محمودوند

اصولگرا۲

مهرداد ویسکرمی

اصولگرا
سلسله و دلفانیحیی ابراهیمیاصلاح طلب۱
کوهدشت و رومشکانحجت‌الاسلام محمدرضا مبلغیاعتدال۱
الیگودرزمحمد خدابخشیمستقل۱
درود و ازنا

حسین گودرزی

اصلاح طلب۱
پلدخترسیدحمیدرضا کاظمیاصولگرا۱
بروجرد

عباس گودرزی

اصولگرا۲

فاطمه مقصودی

اصلاح طلب

مازندران
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بابل

مهدی سعادتی

اصولگرا۵۱۰۸۲۲

علی کریمی

اصولگرا۵۳۶۶۶
ساری و میاندرود

منصور علی زارعی

اصولگرا۶۶۲۲۵۲

علی بابایی

۴۱۹۸۳
نوشهر و چالوسمحمدعلی محسنی بندپیاصلاح طلب۲۴۰۹۲۱
نکا، بهشهر و گلوگاهغلامرضا شریعتیاصولگرا۵۷۹۴۵۱
آمل و لاریجانرضا حاجی پوراصولگرا۵۷۹۵۱۱
بابلسر و فریدونکنارعلی اصغر باقرزادهاصولگرا۳۰۴۳۰۱
نور و محمودآبادولی الله فرزانهاصولگرا۳۵۳۴۷۱
قائمشهر، سوادکوه و جویبار

کمال علیپور

اصولگرا۸۷۴۷۶۲

کیوان مرادیان

اصولگرا۶۱۸۵۰
رامسر، تنکابن، عباس‌آبادشمس الدین حسینیاصولگرا۴۴۹۷۳۱

مرکزی
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
اراک، کمیجان و خنداب

۲

شازند

محمود احمدی بی غش

اصولگرا۲۴۴۵۲۱
دلیجان و محلاتعلیرضا سلیمیاصولگرا۱۰۴۷۱۱
ساوه و زرندیه

۱

خمین۱
تفرش، آشتیان و فراهانسینا کمال خانی۱

هرمزگان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
میناب، جاسک و سیریکحسین رئیسی۱
بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی

احمد مرادی

مستقل۳

منصور آرامی

مستقل

محمد آشوری

مستقل
بندرلنگه، بستک، پارسیان

احمد جباری

اصولگرا۱

همدان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
رزن

حسن لطفی

اصلاح طلب۱۹۸۶۵۱
اسدآبادکیومرث سرمدی والهاصولگرا۲۶۱۱۱۱
نهاوندعلیرضا شهبازیمستقل۱۸۵۸۸۱
بهار و کبودرآهنگعیسی جعفریاصولگرا۳۶۸۸۴۱
تویسرکانمحمدمهدی مفتح۱۶۲۵۸۱
ملایر

احد آزادیخواه

اصولگرا۳۶۴۷۸۲

هادی بیگی نژاد

۲۲۰۵۳
همدان و فامنین

حمیدرضا حاجی بابایی

اصولگرا۲

روح الله نباتی / ‏‬امیرحسین فلاحی

یزد
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
یزد، اشکذر و ندوشنمحمدصالح جوکاراصولگرا۱
اردکانمحمد رضا دشتی اردکانی۱۵۸۴۸۱
مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم

محمدرضا صباغیان

مستقل۱
تفت و میبدسیدجلیل میرمحمدی میبدیاصولگرا۲۰۲۸۶۱

اقلیت‌های دینی
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
زرتشتیان۱
کلیمیان‌۱
ارامنه شمال۱
آشوری۱
ارامنه جنوب

بازگشت به ابتدای صفحه
ارسال به دوستان
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
روایت تصویری
نگاه دوم
پیشنهاد سردبیر
پربازدیدها